استفاده از جوراب زنانه بلند در ساخت دستمال ها نانو

در حقیقت جوراب زنانه بلند و معمولی شما هستند، آنها را با کفش تنیس، کفش مجلسی و صندل می پوشید.

جوراب های نخی به طور متوسط ​​قیمت کمتری نسبت به سایر انواع جوراب دارند و پوشیدن آنها در زیر هر نوع کفش یا صندلی که فکرش را بکنید راحت است.

اگر به دنبال نوع بادوام‌تری از جوراب نخی هستید که در برابر کفش‌های پاشنه بلند، زمین‌های ناهموار و ورزش‌های شدید مقاومت کند، احتمالاً ارزش آن را دارد که به جای آن یک جفت (یا دو) جوراب پشمی مرینو چند دلار اضافی بخرید. خبر خوب این است که انواع مختلفی وجود دارد که مناسب هر موقعیتی هستند!

فراموش کردن پوشیدن یک جفت جوراب می تواند پاهای شما را عرق کرده و بدبو کند، حتی اگر کفش نپوشید. به همین دلیل است که برخی افراد در تابستان بدون جوراب استفاده می کنند.

همچنین اگر می خواهید کفش و پدیکور خود را به رخ بکشید، می تواند مفید باشد. اما چیزی که هیچ کس در مورد آن صحبت نمی کند این است که چگونه بدون جوراب بودن ممکن است باعث ایجاد چروک در اطراف انگشتان پا و پاشنه پا شود.

اگر اصطکاک ناراحت کننده ای در اطراف این نواحی دارید، سعی کنید جوراب هایی بپوشید که از موادی مانند پنبه، پشم یا ابریشم ساخته شده اند. آنها رطوبت را از بین می برند و شما را نیز خنک نگه می دارند!

من چندین جفت دارم و تازه کشف کرده امبرند Philosocphy تیم زن و شوهری که این جوراب ها را راه اندازی کردند این کار را انجام دادند زیرا هر دو معلم دبیرستانی واقع در بروکلین، نیویورک بودند.

آنها جوراب‌های مد را پس از اینکه دیدند دانش‌آموزانشان چکمه‌های مشکی ساده، کفش‌های کتانی یا هر کفشی که در سن آن‌ها جالب به نظر می‌رسد، به‌اندازه کافی می‌پوشیدند، درست کردند.

اما همیشه دانشجویان خود را می‌دیدند که در زمستان جوراب‌های خسته‌کننده ساده می‌پوشند یا اصلاً جوراب شلواری نمی‌پوشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.