استفاده از لامپ هدلایت چشمک زن در تلسکوپ های فضایی

چه زمانی باید لامپ هدلایت چشمک زن را روشن کنید! خارج از پیشنهادات ارائه شده توسط آیین نامه بزرگراه، تنها موقعیت مناسبی که راننده را ملزم می کند چراغ های جلوی خود را روشن کند، هشدار دادن به راننده دیگر از خطر تصادفی در مسیری است که در حال حرکت هستند.

اگرچه چشمک زدن چراغ جلو به خودی خود بالقوه خطرناک است زیرا تمرکز رانندگان را به جای دیگری هدایت می کند، هشدار دادن به راننده در مورد خطراتی مانند تصادف جاده ای یا سیل ناگهانی به عنوان مثال، احتمالاً ایمن تر و مفیدتر است.

چه زمانی نباید چراغ های جلو را روشن کنید: چشمک زدن چراغ های جلو بسیار رایج است و در واقع خطرناک تر از آن چیزی است که بسیاری از ما فکر می کنیم.

سناریوهای زیادی وجود دارد که این می تواند خطرناک باشد و این فقط یک نمونه است که نسبتاً مکرر اتفاق می افتد.

همانطور که در نمودار نشان داده شده است، ماشین زرد رنگ منتظر است تا از یک تقاطع T خارج شود تا به سمت راست به یک جاده شلوغ بپیچد. 

ماشین قرمز چراغ‌های جلوی خود را روشن می‌کند تا راننده ماشین زرد بداند که می‌تواند ادامه دهد. این مودب بودن و مودب بودن ماشین قرمز برای انجام این کار است، اما مشکل اینجاست که راننده ماشین زرد نمی‌خواهد مانع پیشرفت ماشین قرمز (یا سایرین) شود و به همین دلیل عجولانه از T- خارج می‌شود.

تقاطع به موقعیت در مقابل ماشین قرمز. در خروج سریع خودروهای زرد از تقاطع T، آنها نتوانستند دوچرخه سواری را که از سمت راست نزدیک می شد ببینند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.