استفاده از لیمو ترش بندرعباس برای پخت نان های محلی در روستایی از استان اصفهان

لیمو ترش بندرعباس لیمو لاما کاملاً با انواع دیگر متفاوت است زیرا تجاری نیست.

آنها یک نوع طبیعی نیستند بلکه یک نوع تجربی هستند که با پیوند لیموهای پوندروسا در دانشگاه کالیفرنیا ایجاد شده است.

می توانید از آب لیموی لاما برای تهیه آبمیوه خوشمزه استفاده کنید. خمیر و پوست آنها برای دستور پخت غذاها، به ویژه پخت، عالی است.

امروزه این میوه در ترکیه کشت می شود. اندازه متوسط آن دانه های بسیار کمی دارد. طعم ترش معمولی دارد اما کیفیت بالاتری دارد.

لیمو پرین یک نوع زرد رنگ است که در اندازه های کوچک وجود دارد. در فلوریدا به عنوان ترکیبی بین لیمو جنوا و آهک مکزیکی ایجاد شد. پرورش دهندگان می توانند بین اواسط پاییز و زمستان برداشت کنند. رنگ آن زرد است اما روشن نیست.

این لیمو دارای اسیدیته بالایی است و در نتیجه طعمی ترش دارد که هم ویژگی لیمو و هم لیمو را دارد. می توانید از لیمو پرین در هر دستور غذایی شیرین و خوش طعمی که به لیمو نیاز دارد استفاده کنید.

لیمو پرین برای ترشی کردن غذاهای دریایی و همچنین افزودن به مرغ، سس خامه ای، روغن زیتون و سس سالاد عالی است. مردم اغلب آن را روی ظروف برنج می‌پاشند

شما به سختی می توانید لیمو جنوا را از لیمو اورکا تشخیص دهید؛ این نوع لیموی ایتالیایی اغلب با لیموهای اورکا همراه است زیرا ظاهر و طعم آنها بسیار شبیه به هم است.

لیموهای جنوا به شکل مستطیلی و دارای پوستی صاف و زرد روشن هستند. همچنین طعم ترش معمولی لیمو دارد.

اگرچه این گونه از ایتالیا منشا گرفته است، اما در کالیفرنیا نیز بسیار محبوب است. می تواند هوای سرد را به خوبی تحمل کند. با این حال، خارهای زیاد، برداشت میوه را دشوار می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.