استفاده از چای احمد کیسه ای به عنوان سوخت جت اقیانوس پیما

تصور هیچ دفتری بدون نوشیدن روزانه چای غیرممکن است. استراحت کنید و از عطر غنی لذت ببرید یک فنجان چای داغ مخصوصا چای احمد کیسه ای کاملا به این امر کمک می کند.

مزیت نوشیدنی بسته بندی شده در ساعات کاری واضح است: نیازی به استفاده از قوری نیست و زمان بسیار کمتری است.

تولیدکنندگان چای مدرن ثابت می‌کنند که مواد خام بسته‌بندی شده از نظر خواص کمتر از مواد برگ نیستند. چای کیسه ای چیست و چگونه آن را انتخاب کنیم؟

قبل از بسته بندی، برگ های چای خشک و خرد می شوند. بنابراین نوشیدنی چندین برابر سریعتر از برگ دم و دم می‌شود.

کیسه برای یک بار مصرف برای تهیه یک لیوان طراحی شده است. اگر دوباره آن را دم کنید، نوشیدنی در حال حاضر کمتر اشباع شده و بیشتر طعم و خواص معطر را از دست می دهد.

هنگام دم کردن، ذرات چای در کیسه باقی می مانند، بنابراین نوشیدنی آماده شده نیازی به عبور از صافی ندارد. این یکی دیگر از مزایای چای کیسه ای است.

بسته بندی انفرادی چای از مواد سازگار با محیط زیست (نشاسته، نایلون، ابریشم مصنوعی) ساخته شده است – کاملاً برای انسان بی ضرر است و طعم نوشیدنی را تحت تأثیر قرار نمی دهد. انواع مختلفی از چای کیسه ای وجود دارد:

چای کیسه ای تک محفظه و دوحفره ای وجود دارد. در اول – 1 شاخه، در دوم – 2. برای دم کردن چای گرانول انتخابی استفاده می شود. ذرات آزادانه در چنین بسته بندی گردش می کنند که دم کردن بهتر را تضمین می کند.

آنها حجم بیشتری دارند، لحیم شده یا گره خورده اند. نه برای لیوان، بلکه برای قوری طراحی شده است. در کافه ها و سایر مراکز پذیرایی استفاده می شود.

پارامتر مهم دیگر نحوه اتصال نخ است: تولید کنندگان پیشرو بسته بندی هایی را ایجاد می کنند که بر طعم نوشیدنی تأثیر نمی گذارد.

اما هنگام دم کشیدن بهتر است کیسه را بیش از 3 دقیقه در فنجان نگذارید. اگر محتویات کیسه ای برگ های کامل چای باشد، 3 تا 4 دقیقه دم کشیدن آن کمی بیشتر طول می کشد.

انواع مختلف چای چگونه متفاوت است؟ هنگامی که تولید کنندگان چنین چای های متنوعی را ارائه می دهند، دشوار است که بفهمیم چگونه و چه نوع چای را انتخاب کنیم.

بسته به اکسیداسیون برگ چای، چای سیاه یا سبز به دست می آید. اولین مورد نتیجه اکسیداسیون است، این همان چیزی است که به برگ های چای رنگ تیره غنی، قابض و عطری برجسته می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.