استفاده از گونی پلاستیکی در تهران توسط پیرزنی او را به کام مرگ کشاند

وقتی یخ‌سردکن دستی ندارید، فقط تکه‌های یخ را در یک کیسه پلاستیکی مانند گونی پلاستیکی در تهران دوتایی بریزید.

دوبرابر کردن آن باعث می شود که آب داخل آن حفظ شود زیرا یخ شروع به ذوب شدن می کند و همچنین می توان آن را به راحتی بیرون ریخت.

فیبر فیبر و حبوبات پلاستیکی ممکن است گران شوند. کیسه های پلاستیکی فروشگاه مواد غذایی را می توان به عنوان چاشنی برای بسیاری از پروژه های صنایع دستی مانند حیوانات عروسکی استفاده کرد.

موارد استفاده بیشتر از کیسه های پلاستیکی مواد غذایی: ما هنوز تمام نشده ایم یک فنجان قهوه بنوشید و این روش های خلاقانه برای بازیافت کیسه های خرید را بررسی کنید.

کیسه ها را با قیچی باز کنید و زمانی که در حال نقاشی هستید از آنها به عنوان محافظ رنگ استفاده کنید.

هنگامی که پا یا دست شما شکسته است، کیسه های پلاستیکی را دور گچ بپیچید تا هنگام دوش گرفتن از آن محافظت کنید.

اگر خط لباس بیرونی دارید، کیسه های پلاستیکی مواد غذایی را به خط لباس ببندید تا سنجاق لباس ها را در حالی که لباس را به خطوط سنجاق می کنید، نگه دارید.

از کیسه های پلاستیکی مواد غذایی برای سنجاق لباس استفاده کنید: آنها را برای زمانی که فروش حیاط یا گاراژ را به عنوان راهی برای خرید مردم به خانه خواهید داشت، ذخیره کنید.

کیسه ها را 2/3 پر از آب کنید و به عنوان بادکنک آب استفاده کنید. مسئولیت پذیر باشید و اینها را روی حیوانات مردم نیندازید!

هنگامی که پیش بینی یخبندان خفیف را می طلبد، از کیسه های پلاستیکی مواد غذایی در اطراف گیاهان در گلدان های کوچک استفاده کنید تا آنها را در طول شب از یخبندان محافظت کنید.

برای محافظت از پیشخوان ها و قفسه های یخچال: هنگام یخ زدایی محل گوشت، بسته را در یک کیسه مواد غذایی پلاستیکی قرار دهید تا قفسه پیشخوان یا یخچال شما از آب آشفته ای که گوشت های یخ زدایی تولید می کنند تمیز نگه دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.