خرید عمده الکترود جوشکاری

ایا شما نیز به دنبال فروشگاهی هستید که انواع الکترود جوشکاری را به صورت عمده بفروش برساند؟امروزه روز با توجه به فراگیر شدن استفاده از این محصول کاربردی، خرید عمده الکترودهای جوشکاری بسیار مورد توجه قرار دارد.
الکترود استیل امروزه بخش جدایی ناپذیری از صنعت یک کشور به شمار می آیند و در صنایع گوناگون از جمله کشتی سازی، ساختمان سازی، صنایع خرد، لوله ها و اتصالات نفتی، آبی، گازی و خودرو سازی و به صورت کلی در تمامی وسایلی که انسانها در طول روز با آنها سروکار دارند استفاده می شود.
همین امر سبب اهمیت این ابزار صنعتی گشته و باعث می شود اکثر کارخانه ها و تولیدی ها به دنبال قیمت خرید مناسب برای این محصول باشند.

مراکز خرید عمده الکترود جوشکاری

مراکز خرید عمده الکترود جوشکاری

وقتی صحبت از مراکز خرید عمده الکترود استیل تهران می شود ناخودآگاه همگی به فکر خرید از کارخانه یا تولید کننده اصلی می افتند اما بطور معمول کارخانه های تولید کننده الکترود جوشکاری در شهرهایی همچون تهران، یزد، قزوین و … قرار دارند. به همین علت در شهرهای دیگر شما این محصولات را با قیمت بیشتری خریداری می کنید و این امر نیز به خاطر هزینه های حمل و نقل ایجاد می  شود.
در هر استانی مراکز ومکانهایی برای خرید عمده الکترود جوشکاری وجود دارد که با مراجعه به این مراکز می توانید نیاز واحد تولیدی خود را تامین نمایید.اما با توجه به پیشرفت فضای اینترنت و فراهم شدن خرید اینترنتی، شما با مراجعه به فروشگاه های اینترنتی و یا تماس با این مراکز  می توانید سفارش خود را ثبت و با بهترین قیمت محصول مورد نظر را تهیه نمایید و بدینگونه در زمان و هزینه ها صرفه جویی کنید.

قیمت خرید عمده الکترود جوشکاری

قیمت خرید عمده الکترود جوشکاری

قیمت این محصول محبوب در صنعت به عوامل گوناگون بستگی دارد. یکی از این عوامل قطر الکترود گرافیتی یا سایز آن می باشد، با بالا رفتن سایز الکترود قیمت این محصول نیز افزایش می یابد. انتخاب قطر الکترود جوشکاری نیز با توجه به قطعه کاری که جوشکاری می شود تعیین می گردد ،هرچقدر قطعه مذکور قطور باشد الکترود با قطر بیشتر نیز استفاده می شود.
دیگر عنصر قیمت گذاری الکترود نوع آن می باشد که با توجه به نوع فلاکس پوشیده شده روی الکترود تعیین میگردد برای مثال قیمت الکترود روتیلی با قلیایی یا اسیدی متفاوت است.
یکی دیگر از عوامل مرتبط با قیمت گذاری الکترود هزینه های حمل و نقل الکترود به شهرهای گوناگون است، بدیهی است هرچقدر فاصله کارخانه تولیدی تا شهر مذکور دورتر باشد قیمت نهایی الکترود نیز بیشتر خواهد بود.

خرید بهترین برند الکترود جوشکاری

خرید بهترین برند الکترود جوشکاری

 

در داخل کشور کارخانه های گوناگونی وجود دارند که الکترود نسوز با کیفیت تولید می نمایند. بیشتر مواد مورد نیاز برای تولید این محصول در داخل کشور موجود است اما در مواردی نیز از کشورهای دیگر همچون چین تامین می شود. همین امر سبب می شود کارخانه های تولیدی نیاز صنایع به این ابزار را رفع نمایند و حتی این محصول را به کشورهای دیگر نیز صادر کنند(از جمله کشورهای همسایه).
خاطر نشان می شویم که کشورهای همسایه ایران در سال 2018 حدود 305 میلیون دلار الکترود جوشکاری وارد کرده اند که سهم ایران با توجه ظرفیت های موجود در این صنعت تنها 2 میلیون دلار بوده است.
از جمله برندهای محبوب داخلی می توان به میکا، آما، پارس، یزد و … اشاره نمود.
برندهای خارجی حاضر در بازار ایران که از کیفیت مطلوب برخوردار هستند و در بین مصرف کنندگان محبوبیت دارند می توان به ام تی و ایساب اشاره نمود.
شرکت ایساب ESAB اولین و بزرگترین مجموعه تولید مواد مصرفی جوش و برش در جهان است. این شرکت در سال 1904 در کشور سوئد تاسیس گردید. برند ایساب در حال حاضر در اکثر پروژه های نفت، گاز، پالایشگاه ها، پتروشمی، صنایع سیمان، کشتی سازی، LNG، نیروگاهی و خطوط لوله حضور فعال دارد.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.