شیلنگ آب کشاورزی که در هنگام آبیاری نامرئی شد

تا به امروز، محبوب ترین و پرطرفدارترین شیلنگ آب کشاورزی، شلنگ های مکش فشار هستند. این به دلیل داده های فنی آنها است: آنها قادر به کار در هر دو جهت، مکش و تخلیه هستند.

به همین دلیل این نوع شیلنگ در زمینه های مختلف زندگی از کشاورزی گرفته تا کارهای جدی ساختمانی کاربرد گسترده ای پیدا کرده است.

ما در این مورد با جزئیات بیشتری صحبت خواهیم کرد و شما را در مورد انواع مختلف برنامه های کاربردی برای علامت گذاری “НВС” شیلنگ ها مطلع خواهیم کرد. اما ابتدا باید تفاوت های این نوع محصول با سایر شیلنگ های PVC را در نظر بگیرید.

تفاوت اصلی که شیلنگ فشار مکش را از پس زمینه دیگر متمایز می کند افزایش استحکام است که می تواند فشار خلاء و فشار رسانه پمپ شده را تحمل کند.

با توجه به افزایش استحکام دیواره های شیلنگ، در مدت زمان طولانی کار تا چندین دهه در معرض تغییر شکل قرار نمی گیرند.

این استحکام بالا با قرار دادن چندین لایه پی وی سی بر روی هم و تقویت با پارچه یا فلز حاصل می شود.

تطبیق پذیری و امکان استفاده از چنین شلنگی در زمینه های مختلف زندگی به تعداد و توالی لایه های PVC و همچنین نوع مواد تقویت کننده بستگی دارد.

در زیر توضیح می دهیم که در چه مناطقی از شیلنگ های ساده و تقویت شده به طور گسترده استفاده می شود و چرا آنها بسیار محبوب هستند.

پمپاژ آب از چاه یا چاه حتی با استفاده از شیلنگ HBC معمولی یک کار کاملاً عملی است. همچنین برای کشیدن آب در مناطق حومه شهر، آبیاری فضاهای سبز عالی است.

این نوع شلنگ با روکش مخصوصی تولید می شود که از گلدهی داخل شیلنگ جلوگیری می کند. که یک مزیت بزرگ در مقایسه با سایر موادی است که مستعد جلبک هستند.

یک آنالوگ وزنی از چنین شلنگی را می توان برای پمپاژ گل و توده های ضخیم مختلف که اغلب در مزرعه ظاهر می شود استفاده کرد، همچنین به شما امکان می دهد به سرعت با یک استخر یا ذخیره آب بزرگ کار کنید و آب را پر کنید و از آن خارج کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.