مردی که با فروش اسکاج سوزنی توت فرنگی توانست یک خیر مدرسه ساز شود

به احتمال زیاد، شما نمی توانید بلافاصله آن اسکاج سوزنی توت فرنگی وحشتناک میکروبی را بشویید و تا روز شستن در جایی می نشینند. شما نمی خواهید آنها در جایی بنشینند، پوشیده از سالمونلا.

به من اعتماد کن. می دانم که این کار دوستدار محیط زیست نیست، اما از دستمال کاغذی برای چیزهای واقعاً ناخوشایند استفاده کنید.

پس به من بگویید: آیا شما فردی هستید که به طور منظم دستمال ظرفشویی را عوض می کنید یا یک بار در هفته هستید؟ فک کن!

من و چند نفر از وبلاگ نویسان مورد علاقه من در مورد خانه، یک مجموعه ماهانه در مورد تمیز کردن، شلوغی و مراقبت از خانه شما می نویسیم. برای سایر ایده‌های مرتبط با آشپزخانه، به این وبلاگ‌نویسان اتاق با اتاق سر بزنید!

جامی از یک کلبه اورگان در حال بازسازی و زیبا کردن کابینت ادویه جات “به شدت کوچک” خود است.

Nony از A Slob Comes Clean در مورد این صحبت می کند که چگونه ظروف نگهداری مواد غذایی خود را از ایجاد بهمن جلوگیری می کند هر بار که در کابینت را باز می کند.
کریستین از I Dream of Clean ایده های تمیز کردنی را که از تماشای برنامه های آشپزی آموخته به اشتراک می گذارد.

اگر از دستمال ظرفشویی برای ظروف استفاده می کنید، مطمئن شوید که این تنها چیزی است که از آن استفاده می کنید.

صورت کودک را با آن یا سینی صندلی بلند او پاک نکنید. این نوع شستشو سزاوار پارچه یا دستمال کاغذی خاص خود است.

و به هیچ وجه با دستمال ظرفشویی خود چیزی را از روی زمین پاک نکنید و دوباره از آن برای شستن ظروف استفاده کنید. افکار آن باعث می شود که پوستم بخزد. پس انجامش نده.

دستمال های ظرف خود را اغلب زیر آب داغ بشویید، به خصوص زمانی که سطوح آشپزخانه را پاک می کنید. بعد از پاک کردن روی میز و سپس دوباره بعد از پاک کردن اجاق گاز و سپس دوباره بعد از پاک کردن پیشخوان آبکشی کنید.

اگر بتوانید آن را در یک سینک پر از آب گرم و صابون بچرخانید و سپس قبل از استفاده از آن بچرخانید، حتی بهتر است. به نظر من واقعاً نمی توانید یک دستمال ظرف را خیلی اوقات آبکشی کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.