مردی که کلوچه سنتی لاهیجان را به زهر آغشته کرد و همسرش را به قتل رساند

کوکی هایی مانند کلوچه سنتی لاهیجان نازک هستند و روی آن‌ها کمی تند هستند.

دستور العمل ما برای شیرینی‌های جویدنی زنجبیلی از بخش انبوهی از ملاس قوی برای طعمی عمیق، همراه با پاشیدن شکر توربینادو درست قبل از پخت برای کمی شیرینی و بافت ترد استفاده می‌کند.

شیرینی زنجبیل طعم خود را نه تنها به زنجبیل، بلکه به ترکیبی از ادویه های گرم کننده مانند دارچین، هل و میخک نیز مدیون است.

تعجب نخواهیم کرد اگر همه اعضای خانواده شما وقتی بوی این شیرینی ها را در آشپزخانه شما استشمام کنند، دوان دوان بیایند.

برای طعم و مزه بیشتر، نیمی از زنجبیل را در شکلات سفید ذوب شده آغشته کنید، پس از خنک شدن کوکی ها.

به گزارش شبکه غذا، ابتدا باید یک تمایز مهم قائل شویم: ماکرون و ماکارون کمی متفاوت هستند. ماکارون یک دسر رنگارنگ فرانسوی است که بیرونی ترد و داخلی نرم و بالشی دارد.

آنها معمولاً با بادام آسیاب شده درست می شوند، در حالی که ماکارون ها معمولاً دارای تکه های نارگیل هستند.

اگر می خواهید ماکارون فرانسوی کاملی درست کنید، باید از مرنگ ایتالیایی برای تثبیت ماکرون خود استفاده کنید. مرنگ را در آرد بادام، شکر قنادی و سفیده تخم‌مرغ تا می‌کنند تا ترکیبی قوی ایجاد شود که می‌توان آن را روی یک ورقه پخت ریخت.

سپس، می‌توانید قبل از بستن غذا، یک حلقه خامه یا کمی مربا به داخل ماکرون اضافه کنید و با یک فنجان چای از آن لذت ببرید.

کوکی snickerdoodle یک غذای اصلی کلاسیک در دنیای کوکی است. snickerdoodle رنگ منحصر به فرد خود را از افزودن کرم تارتار به دست می آورد.

این ماده ممکن است شگفت‌انگیز به نظر برسد، خامه تاتار از متبلور شدن قندهای موجود در خمیر جلوگیری می‌کند و در عین حال طعم اسیدی به خمیر می‌دهد.

اگر به کرم تارتار دسترسی ندارید، می توانید جوش شیرین موجود در دستور غذا را با بکینگ پودر جایگزین کنید (زیرا بیکینگ پودر حاوی اسید تارتاریک است).

پس از مخلوط شدن کوکی ها، خمیر را قبل از پخت در شکر دارچینی می غلتانید. افزودن لایه دوم شکر دارچینی بعد از پخت برای زیباتر شدن و شیرین بودن کوکی مهم است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.