کفش مردانه جردن که با پرت شدن توسط زنی به سمت همسرش به پرواز در آمد

کفش آکسفورد و کفش هایی مانند کفش مردانه جردن؛ یک جفت کفش آکسفورد، کفش کلاسیک «مدرسه ای» شماست: آنها صرفاً برای محل کار و مراسم رسمی مانند عروسی، مراسم تشییع جنازه، جشن تعمید و مصاحبه شغلی هستند.

اساساً، هر زمان که کت و شلوار خوب یا کراوات مشکی بیرون آوردید. این کفش اغلب به عنوان کفشی برای «حرفه‌ای‌ها» در نظر گرفته می‌شود – در واقع آن‌ها برای مشاغل بانک‌های شهر یکی از الزامات لباس بودند.

شاید کمی کسل کننده باشد، اما اگر شغلی دارید که نیاز به لباس هوشمند روزانه دارید، یک جفت دست (یا پا) و اسب کار در مجموعه کفش هایتان نیز وجود دارد.

ظاهراً این نام از نوعی نیم بوت می آید که در دهه 1800 در دانشگاه آکسفورد رایج شد، اما امروزه بیشتر آکسفوردها در قالب کفش یافت می شوند.

در اصطلاح فنی کفش‌ها، اینها کفش‌های «بسته بسته» هستند، جایی که قسمت‌های داخلی و بیرونی آن در زیر لامپ (تکه‌ای از چرم که قسمت جلویی کفش را تشکیل می‌دهد) دوخته می‌شود و زبانه آن به‌طور جداگانه دوخته می‌شود.

یک جفت با کیفیت بالا یک سرمایه گذاری ارزشمند است زیرا آنها هرگز برای موقعیت های هوشمند کار نمی کنند. برخی از بهترین نمونه ها در انگلستان توسط Crockett & Jones، Church’s، Loake، Trickers و John Lobb ساخته شده اند.

کفش دربی پسر عموی بزرگتر آکسفورد است. این یک کفش «در بین» و بهترین کفش‌های غیررسمی هوشمند است.

آنها می توانند جین خام را تیز کنند و همچنین کت و شلوار را گشاد کنند و عملاً یک مسئله استاندارد برای افراد خلاق با لباس سفید هستند.

تفاوت فنی با آکسفورد در ساخت و ساز است. زبان بخشی از vamp است (به طور جداگانه دوخته نمی شود) و ربع ها به یک نقطه زبانه در دو طرف vamp دوخته می شوند – این به عنوان “بند باز” شناخته می شود. زیره یکی دیگر از اجزای کلیدی دربی است:

برای چسبندگی و دوام بیشتر، اینها می توانند چرم یا لاستیک باشند. رویه به نوار چرمی معروف به جوش دوخته می شود که سپس به کفی کفش دوخته می شود.

این روش تغییر بازی کفش‌ها را ضد آب کرد و امروزه گرنسون یک برند محبوب برای دربی سه‌گانه خود است. به همین دلایل، دربی ها کفش های کاربردی هستند که تقریباً با همه چیز خوب به نظر می رسند.

هرچه مدل ساده‌تر باشد (بدون جزئیات بروگ، تک پیچ) کفش چند منظوره‌تر خواهد بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.